Team
Tomasz Leliński
specjalista ds. BHP

 

Firma działa od 1997r. specjalizuję się usługach i szkoleniach z zakresu BHP dla podmiotów o różnych profilach działalności. Działania wykonywane są kompleksowo przez wykwalifikowany personel.

Zapraszamy na kursy pierwszej pomocy dla pracowników, dzięki którym nauczą się jak pomóc osobie poszkodowanej.


Nasza oferta zawiera:

  1. Profesjonalny program szkolenia: Przygotowaliśmy program szkolenia, który zawiera podstawowe zagadnienia związane z udzielaniem pierwszej pomocy. Nasi wykwalifikowani instruktorzy przedstawiają wytyczne i techniki, aby uczestnicy byli dobrze przygotowani do reakcji w różnych sytuacjach.

  2. Zindywidualizowane podejście: Różne branże i miejsca pracy mają swoje specyficzne potrzeby. Dlatego nasze szkolenie jest dla poszczególnych osób i warunków środowiskowych uczestników. Uwzględnia ono ryzyko z którym każdy z pracowników może się spotkać w swojej pracy.

  3. Certyfikat: Po znalezieniu kursu wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający, zdobycie wiedzy i umiejętności z pierwszej pomocy.

  4. Dojazd do firmy: Szkolenie może odbyć się na terenie zakładu pracy, dzięki czemu uczestnicy szkolenia nie tracą czasu na dotarcie na miejsce szkolenia.

  5. Konkurencyjna cena: Chcemy, żeby szkolenie było dostępne dla wszystkich przedsiębiorstw, niezależnie od ich wielkości. Zapewniamy konkurencyjne ceny, a także wysoką jakość szkoleń i zadowolenie naszych klientów.


Dbamy o bezpieczeństwo Twoich pracowników i pragniemy zwiększyć ich umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić szczegóły i umówić się na rozmowę.

+48 602594599
Toruń, ul. Wodna 12 - siedziba

Wyślij email:
tomasz.lelinski@wp.pl

OLDAV
szkolenia i obsługa BHP